The World of Hans Zimmer
February 16, 2020
8:00 pm
Bratislava, Slovakia
Zimny Stadion Ondreja Nepelu

Svetové turné „The World of Hans Zimmer“ na jar zavíta aj na Slovensko!
16. februára 2020 / Zimný štadión O.Nepelu Bratislava

Držiteľ Oscara, Grammy a Zlatého glóbusu Hans Zimmer je kurátorom a hudobným režisérom celej šou a aj napriek tomu, že sa nezúčastňuje turné sám, pozval niekoľko renomovaných sólistov, ktorí naspievali jeho melódie a predstavia sa počas veľkolepého koncertného turné aj v Bratislave, a to 16. februára 2020 na Zimnom štadióne O. Nepelu.

Aj keď sám Hans Zimmer nie je medzi účinkujúcimi, je kurátorom a hudobným režisérom celej šou. Medzi účinkujúcimi sa predstavia sólisti a talenty, ktorých sám „vychoval“.
Koncertné turné “The World of Hans Zimmer – A Symphonic Celebration” žne momentálne triumfálne úspechy po celom svete. Je to prelomové turné Hansa Zimmera, rockovou hviezdou medzi skladateľmi filmovej hudby, kde účinkujú jeho dlhodobí priatelia a kolegovia.

Svetové turné začalo na jeseň 2019 a budúci rok pokračuje v ďalších európskych metropolách. Postupne zavíta do celej Európy vrátane Nemecka, Ruska a vôbec prvýkrát v takomto zložení aj na Slovensko, či do Maďarska.
Celá show bude pod vedením Gavina Greenawaya – dirigenta soundtracku, o ktorom samotný Hans Zimmer povedal, že mu verí viac, ako sám sebe.
Symfonický orchester bezpochyby prinesie intenzívny a nezabudnuteľný koncertný zážitok.
Publikum sa bude môcť po prvýkrát tešiť z úžasných vizuálnych projekcií filmových sekvencií popri hudbe. Zimmer dal presné pokyny, ktoré scény boli pre neho dôležité a použijú sa v projekciách počas show.
Počas predstavenia sa budú striedavo zobrazovať krátke videozáznamy Hansa Zimmera a jeho dlhoročných priateľov a kolegov, aby divákom poskytli vzrušujúce a zábavné pohľady do zákulisia jeho štúdiovej práce.

•for ENG scroll down
The World of HANS ZIMMER

The world tour “The World of HANS ZIMMER” will also visit Slovakia in the spring!
Together with the symphony orchestra will brig beautiful film and fairy-tale atmosphere!
Oscar, Grammy and Golden Globe Award winner Hans Zimmer is the curator and music director of the show and, even though he doesn’t participate in the show alone, he has invited several renowned soloists who have sung his melodies and will perform during this spectacular concert tour also in Bratislava, 16th of February 2020 at Zimný štadión O. Nepelu.

The “The World of Hans Zimmer – A Symphonic Celebration” concert tour is on a triumphal procession across the world. The groundbreaking tour, which stars longtime friends and colleagues of Hans Zimmer – the rock star of film score composers – is set to remain in high demand. In autum 2019 and spring 2020 more concert dates will follow in Germany, the rest of Europe, Russia and – first time ever – in Slovakia and Hungary.

Hans Zimmer is curator and musical director of the show, and although he isn’t performing himself, he has invited several renowned soloists from his talent factory and circle of friends to take part in the tour.
Also for the first time the audience will be able to enjoy stunning visual projections of film sequences alongside the music.

Zimmer gave precise instructions to the artistic direction about which scenes were important to him and should be used in the projections.
Short video recordings of Hans Zimmer and his long-time friends and colleagues will also be shown intermittently throughout the show to give the audience.
Do not miss the unforgettable atmosphere of this amazing concert on February 16th, 2020 at the Zimný štadión O. Nepelu in Bratislava. Tickets are available at Ticketportal shops or at www.ticketportal.sk